کدخبر : 18566 |

برنامه های طرح رایگان است


طرح تابستانی نشاط معنوی به منظور غنی سازی اوقات فراغت کودکان ونوجوانان در جوار بقاع متبرکه وامامزادگان شاخص کشور برگزار میگردد.

به گزارش بقاع نیوز( نقل از پایگاه جامع امامزادگان کشور)، براساس اعلام معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف طرح نشاط معنوی به منظور پر کردن اوقات فراغت نسل جوان ونوجوان وغنی سازی این فرصت تابستانی و تبلیغ وترویج فرهنگ و معارف دینی وقرآنی در جوار بقاع متبرکه شاخص برگزار می شود .

این گزارش می افزاید : در راستای غنی‌سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان وتبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی برنامه‌های متنوع فرهنگی وآموزشی و هنری در اماکن متبرک برگزار خواهد شد.

این گزارش می افزاید : مهلت ثبت‌نام در این طرح که چند یست آغاز شده تا ۱۵ تیرماه است و کلیه کلاس‌ها و اردوهای این طرح رایگان بوده و امید است با بهره گیری از ظرفیت فرهنگی مبلغین بومی و اعزامی شاهد برگزاری کلاس های مذهبی، قرآنی و تفریحی جذابی در جوار اماکن متبرکه برای نوجوانان ونسل نو باشیم.

براساس این گزارش معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف در پایان با دعوت از کلیه دانش آموزان و نوجوانان برای حضور در این طرح تابستانی تاکید کرده است :نشاط معنوی برای ششمین سال متوالی در بقاع متبرکه برگزار می شود و همواره مورد استقبال آحاد خانواده های شریف و متدین استان قرار گرفته است.

انتهای پیام/

مربوطه به : اخبارپایگاهاخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :