oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun fuck google fuck google melih siker
کدخبر : 17406 |

مباحث قرآنی می تواند حلال تمامی معظلات و مشکلات جامعه باشد


حجت‌الاسلام مصایبی با اشاره به تاثیر مباحث قرآنی در جامعه، گفت: ما با ورود به مباحث قرانی و ترویج آن در اجتماع می‌توانیم تمامی معضلات و مشکلات موجود در جامعه را هموار کرده و در نتیجه حل کنیم؛ نشر معارف قرآنی و ورود چنین مباحثی به بطن خانواده از بسیاری از معضلات همچون طلاق، اعتیاد و… جلوگیری کرده و معنویت و ایمان را در جامعه توسعه می دهد.

به گزارش بقاع نیوز، حجت‌الاسلام علی مصایبی در خصوص مسائل طرح شده در نشست مدیران فرهنگی استان، اظهار کرد: این جلسه برای اولین بار بود که برگزار می‌شد و نماینده مردم تبریز آقای سعیدی نیز از کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در این جلسه حضور داشتند.

وی با تاکید بر اهمیت برگزاری چنین جلساتی، ادامه داد: برگزاری این جلسه امر بسیار مبارکی بود و بسیاری از مسائل و مشکلات حوزه‌ی فرهنگی جامعه مطرح شده و دستگاه‌های فرهنگی استان به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود پرداختند.

وی با اشاره به برکات برگزاری این جلسه بین مدیران فرهنگی استان، افزود: در این جلسه، توافق شد که نشست مدیران فرهنگی استان هر ماه برگزار شده و به صورت ماهانه نیز این جلسات ادامه یابند، این موضوع بسیار ارزشمند است و سبب طرح و بررسی مسائل و مشکلات فرهنگی موجود در جامعه می‌شود.

حجت‌الاسلام مصایبی با تاکید بر اینکه اداره کل اوقاف و امور خیریه استان نیز در این جلسه به بیان مسائل و مشکلات خود در حوزه‌ی مساجد، بقاع متبرکه و مباحث قرآنی پرداخت، یادآور شد: عدم تخصیص بودجه مشخص در این حوزه‌ها بسیار محسوس است و ما در این راستا هیچ بودجه‌ای را نداریم در حالی که فعالیت‌های انجام گرفته در حوزه‌ی مساجد، امام زادگان(ع) و همچنین امور قرآنی به طور صد در صدی کار فرهنگی است.

وی تاکید کرد: ما تخصیص و تعیین بودجه برای این حوزه‌ها را مطرح کرده و خواستار شدیم تا در کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی دفاع شود تا به تبع آن بتوانیم در حوزه‌های مذکور به نحو احسن ورود پیدا کرده و اقدامات موثری انجام دهیم.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان با اشاره به تاثیر معارف قرآنی در اصلاح جامعه، یادآور شد: ما اکنون نیز طبق تفاهم‌نامه‌ای، مربیان قرآنی به زندان‌ها فرستاده و به تبع آن نیز لمس می‌کنیم که معارف چه تاثیر به سزایی در اخلاقیات و رفتار زندانیان گذاشته است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اگر چنانچه بودجه‌ای در این راستا تعیین شود از این رو ما نیز به تبع آن اقدامات بیشتر و بهتری را می توانیم در راستا اصلاح جامعه و همچنین ترویج معارف قرآنی انجام دهیم.

انتهای پیام/

مربوطه به : فرهنگیاخبارپایگاهاخبارقرآنیاخبارآخرین عناوین

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :