Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.

کدخبر : 17381 |

۲۰ بار اخطار به ساختمان ناایمن پلاسکو/مالکان توجهی نکردند


عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به حادثه ساختمان پلاسکو،‌ گفت: این ساختمان غیرایمن بوده و بیش از ۲۰ بار اخطاریه برای مالکان آن رفته است ولی توجهی به آن نشده است.

معصومه آباد در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، معصومه آباد با تأکید بر این موضوع که هزاران ساختمان مشابه ساختمان پلاسکو

در تهران وجود دارد که ایمنی لازم را ندارد، گفت:متأسفانه مالکان به هشدارهای سازمان آتش‌نشانی توجهی نمی‌کنند.

وی با تأکید بر این موضوع که سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران بازدیدهای دوره‌ای از ساختمان‌ها دارند و ناایمن بودن آن را اعلام می‌کنند،‌گفت: هیچ کاری از دست شهرداری برنمی‌آید چرا که این کارها ضمانت اجرایی ندارد و قوه قضاییه باید دستور پلمب این ساختمان‌ها را بدهد و تا زمانی که این مصوبات ضمانت اجرایی نداشته باشد انجام بازدیدهای دوره‌ای هم دردی را دوا نمی‌کند.

آباد با تأکید بر این موضوع که پلمب ساختمان‌‌های ناایمن باید با دستور قوه قضاییه باشد،‌گفت‌: اما این امر رخ نداده است و برای ساختمان پلاسکو بارها اخطار رفته است

وی با اشاره به زیر آوار ماندگان حادثه ساختمان پلاسکو،‌ گفت:‌بیشتر زیر آوار ماندگان مأموران آتش نشانی هستند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران اضافه کرد: برخی از کسبه بعد از اینکه آتش در ساعت‌های ابتدایی مهار شده بود خواستند که داخل ساختمان شوند تا چک و اوراق‌های ارزشمند خود را بردارند.

ساختمان پلاسکو

ساختمان پلاسکو

مربوطه به : اجتماعیدیگر خبرهااخبارپایگاهاخبارآخرین عناوین

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :