oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun fuck google fuck google melih siker
کدخبر : 17293 |

برگزاری جشن انقلاب در مساجد کوهبنان


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امامزادگان و بقاع متبرکه به نقل از خبرگزاری فارس از کوهبنان، حجت‎الاسلام عباس جعفری بعد از ظهر امروز در دومین جلسه ستاد دهه فجر شهرستان اظهار داشت: در بهمن ماه سال ۵۷ مبارزه مردم علیه حکومت پهلوی به اوج خود رسید به‎طوری که با حمایت جدی از حضرت امام (ره) به اعتصاب‎ها و اعتراض‎های گسترده علیه این حکومت مبادرت ورزیدند.

وی بیان داشت: این در حالی است که عمال رژیم پهلوی اقدام به کشتار انقلابیون کردند و بختیار هم به خیال واهی خویش از ورود حضرت امام (ره) به کشور ممانعت می‎کرد که بستن فرودگاه به دلیل نقص فنی از جمله ترفندهای او بود.

جعفری تصریح کرد: در کنار تمام این ترفندها مردم همچنان با لبیک به فرمان امام راحل در صحنه ماندند تا اینکه روز ۱۲ بهمن ماه هواپیمای حامل ایشان وارد کشور شد و در میان انبوه جمعیت به بهشت زهرای تهران رفت.

وی افزود: در نخستین روزهای پیروزی انقلاب حضرت امام خمینی (ره) اقدام به تشکیل دولت موقت کرد و دولت بختیار را غیر قانونی دانست که در حقیقت زمینه برای پیروزی انقلاب فراهم شد.

جعفری عنوان کرد: روز ۲۲ بهمن ماه آخرین پایگاه‎های عمال رژیم پهلوی فرو ریخت و با استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی فصل نوینی در تاریخ این مرز و بوم گشوده شد.

رئیس ستاد دهه فجر شهرستان کوهبنان ادامه داد: باید لحظه ورود حضرت امام (ره) روز ۱۲ بهمن ماه جشن بزرگ و به یاد ماندنی همراه با اجرای برنامه‎های فرهنگی و هنری، نواختن زنگ انقلاب در مدارس، برپایی ایستگاه‎های صلواتی و نصب پرچم و پلاکارد همراه با چراغانی معابر، میدان‎ها، سردرب اداره‎ها و … به بهترین شکل ممکن انجام شود.

وی ابراز داشت: همچنین باید برنامه‎ریزی شود تا در ایام‎الله دهه فجر هر شب در یکی از مساجد شهرستان جشن انقلاب همراه با اجرای برنامه‎های فرهنگی و هنری اجرا و دستاوردها و خدمات ارائه شده برای مردم تبیین شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امامزادگان و بقاع متبرکه به نقل از فارس، دومین جلسه ستاد دهه فجر شهرستان کوهبنان با حضور امام جمعه، فرماندار، دبیر ستاد و مسؤولان کمیته‎ها در محل دفتر امام جمعه برگزار و در زمینه برنامه‎های قابل اجرا در این دهه تصمیم‎هایی اتخاذ شد.

مربوطه به : مساجد

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :