Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.

کدخبر : 8806 |

ثبت 2 وقف جدید به ارزش حدود 5 میلیارد ریال درشهرستان مرند


رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مرند گفت: همزمان با هفته وقف دو وقف جدید توسط واقفان خیراندیش به ارزش حدود 5 میلیارد ریال در این شهرستان به ثبت رسید.

139408031356107576382134حجت الاسلام جباری با اعلام اینکه وقف سنت نیکو و حسنه‌ای است که بهترین و ماندگارترین راه برای جاوید شدن است، افزود: وقف همواره آثار ماندگار برای انسان در زندگی دارد.

این مقام مسئول ترویج وقف در جامعه امروز را امری اساسی و ضروری دانست و افزود: همه باید در راستای حفظ حقوق وقف و موقوفه بکوشیم.
جباری با اشاره به ثبت دو وقف جدید در هفته وقف و موقوفات، افزود: یکی از این وقف‌ها توسط واقف خیراندیش محرم زمهر نژاد به ثبت رسیده گفت : یک باب حیاط مسکونی با سند مالکیت شش‌دانگ با ارزش تقریبی 250 میلیون تومان با نیت آموزش قرآن و نشر معارف اسلامی اعلام کرد.

ایشان با اشاره به اینکه دومین وقف این شهرستان در هفته وقف از سوی واقف خیراندیش حسین استاد حسین به ثبت رسید، گفت: در این وقف نیز زمینی به مساحن 680 متر مربع با سند مالکیت شش‌دانگ در داخل بافت شهر انتهای باغ عراقی با ارزش تقریبی یک‌میلیارد و 200 میلیون تومان به وقف عام در آمد.

محمد بابایی،خبرنگار بقاع نیوز ،آذربایجان شرقی- مرند

مربوطه به : اخبار ویژهاخبارپایگاهاخبار وقفاخبارآخرین عناوینمرند

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :