Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.

کدخبر : 7459 |

نشست بصیرت در محل امامزاده سید ابراهیم (ع) برگزار شد


DSC07071نشست بصریت با حضور خواهران بسیجی حوزه مقاومت بسیج الزهرا (س) و گردان کوثر در محل امامزاده سید ابراهیم (ع) شهر مرند با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا باقری برگزار شد.

حجت الاسلام باقری به مسئولیت خطیر مادران و زنان در خانه و جامعه اشاره کرد و گفت: دختران و خانمها با چادر ارزش می یابند و بچه ها وقتی ببینند مادرشان نماز اول وقت می خواند، چادر دارد و حجاب خود را زیباتر نشان میدهد از همان کودکی این مسئله را یاد میگیرد که زیبایی در حجاب است.

وی با تاکید بر این نکته که  قسمت عمده تر تربیت کودکان از طریق دیدن صورت میگیرد نه شنیدن به تاثیر تماشای کودکان به ماهواره و تاثیر پذیری آنها از برنامه های این وسیله خانمان سوز اشاره و اظهار کرد: در حال حاضر  وضع بد عفاف و حجاب در دانشگاهها نگران کننده است و باید با صرحت اعتراف نمود که چیزهای با ارزش همیشه داخل پوشش هستند و با پوشش محافظت میشوند و در واقع وقتی خانمی محجبه میشود ؛ خود به خود نگاهها پوشیده میشود .

سخنران این نشست افزود: مواظب باشید بین احترام و توجه فرق هست؛ به نوع راه رفتن ؛ نوع حرف زدن خود توجه کنیم تا عفاف توام باحجاب باشد و بی شک خانمهایی که بد حجاب هستند علاقه کمتری به ازدواج دارند، علاقه کمتری به مادر شدن دارند، کمتر محبت دیده اند و کمتر به فرزندانشان محبت می کنند.

حجت الاسلام باقری تصریح کرد: قسمتی از زیبایی زندگی و آرامش زندگی بچه ها هستند و بچه ها مانع دلخوشی نیستند بلکه خود دلخوشی هستند و با این حال بد حجابی عامل کاهش علاقه به شوهران و بچه ها می شود در حالیکه زیبا ترین قانون جامعه خانواده است.

محمد بابایی،خبرنگار بقاع نیوز ،آذربایجان شرقی- مرند

مربوطه به : اخبار ویژهمعرفی بقاع متبرکه ایران اسلامیدیگر خبرهااخبارآخرین عناوینمرند

کلمات کلیدی: , , ,

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :