oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun fuck google fuck google
کدخبر : 2245 |

ازپدر شهید و واقف خیراندیش شهرستان سوادکوه تجلیل شد


بقاع نیوز:رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سوادکوه و سوادکوه شمالی گفت: پدر شهید عباس‌پور که یک واقف خیراندیش است، در شهرستان سوادکوه تجلیل شد.
       
حجت الاسلام نقی پورنوروز امروز در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری امامزادگان (بقاع نیوز) از تجلیل یک واقف در شهرستان سوادکوه خبر داد و بیان کرد: آقای عباس‌پور پدر یک شهید و واقف خیراندیش این شهرستان است. رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سوادکوه و سوادکوه شمالی با بیان اینکه این واقف خیراندیش به مناسبت هفته وقف تجلیل شده است، افزود: این خانواده شهید در چند روز گذشته یک وقف چندین میلیونی به ثبت رسانده است.
پورنوروز به ترویج فرهنگ مقدس وقف در جامعه تاکید کرد و بیان داشت: یکی از راه‌هایی که میتوان مردم را به سمت و سوی ایجاد وقف تشویق کرد، شناسایی و تجلیل از واقفان است.
وی تصریح کرد: واقفان خیراندیش وقف های جدید خود را بر مبنای نیازهای روز جامعه منطبق و ثبت کنند.
مازندران /حامد قربانی ارادت بنی / کدخبرنگاری 9100055

مربوطه به : دیگر خبرها

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :