Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.

کدخبر : 2243 |

وقف یک واحد مسکونی همزمان با هفته وقف در رزن


بقاع نیوز:سرپرست اوقاف و امور خیریه شهرستان رزن گفت: همزمان با هفته وقف یک باب واحد مسکونی از سوی واقف خیر اندیش ابرهیم حیدری در شهرستان رزن وقف شد.
به گزارش ستاد خبری هفته وقف اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان، حسن نوروزی با بیان اینکه همزمان با هفته وقف یک واحد مسکونی در شهرستان رزن وقف شد، افزود: موقوفه یک واحد مسکونی به متراژ 500 متر مربع در روستای امامزاده قاسم(ع) شهرستان رزن است. وی با بیان اینکه وقف سنت حسنه ای در راستای رشد و تعالی جامعه است، عنوان کرد: در شهرستان رزن واقفان زیادی وجود دارند که با نیات مختلف و زیبا اموال خود را در راه خدا وقف کرده اند.
سرپرست اوقاف و امور خیریه شهرستان رزن با بیان اینکه واقف خیر اندیش این واحد مسکونی ابراهیم حیدر است، بیان کرد: این موقوفه با نیت گسترش و بازسازی بقعه متبرکه آستان مقدس امامزاده قاسم(ع) شهرستان رزن وقف شده است.
نوروزی با بیان اینکه ارزش ریالی این موقوفه 50 میلیون ریال است، ادامه داد: تولیت این موقوفه هیئت امنای آستان مقدس امامزاده قاسم(ع) و اداره اوقاف و امور خیره شهرستان رزن در هر عصر و زمانی است.
وی با اشاره به نقش وقف در زندگی افراد، اظهار داشت: موقوفات سرمایه های اجتماعی، معنوی و دینی افراد هستند که آنها را در راه خداوند وقف می کنند.
سرپرست اوقاف و امور خیریه شهرستان رزن با تاکید بر ترویج فرهنگ وقف از سوی نهادهای مختلف شهرستان رزن، عنوان کرد: توجه ونهادینه شدن فرهنگ وقف در شهرستان رزن ضروری است.
حسن نوروزی در پایان عنوان کرد: تنظیم وقف نامه از سوی اوقاف و امور خیریه برای اموال واقفان و خیران، نوعی امنیت خاطر و اجرای نیات اصلی واقف را در پی خواهد داشت.

مربوطه به : دیگر خبرها

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :